Nauczyciele

Lp.

Nazwisko

Imię

Nauczany przedmiot

1

Przystańska-Żudrak

Jolanta

dyrektor szkoły

2

Mikos

Jolanta

wicedyrektor szkoły, zajęcia komputerowe 

3

Kubacki                            

Kamil

wicedyrektor szkoły, język angielski

4

Baczewski                        

Bolesław

wychowanie fizyczne

5

Bartczak

Arleta

plastyka

6

Bącalska

Dorota

edukacja wczesnoszkolna

7

Bednarz

Agata

język angielski

8

Będkowska

Milena

muzyka

9

Blicharska

Beata

edukacja wczesnoszkolna

10

Bukato

Paulina

edukacja wczesnoszkolna, język polski 

11

Ciemna

Lidia

język polski 

12

Durczyńska

Iwona

edukacja wczesnoszkolna

13

Dzieciuchowicz - Gawor

Dorota

przyroda, plastyka, biblioteka 

14

Fiskies

Olga

świetlica

15

Flasińska

Leokadia

wychowanie przedszkolne

16

Grębowiec

Anna

język polski  

17

Hreczyńska-Piekaj

Maria

świetlica 

18

Kępa

Edyta

edukacja wczesnoszkolna

19

Kieżyńska

Marta

język angielski 

20

Kolarz

Paulina

edukacja wczesnoszkolna

21

Kunkowska

Barbara

przyroda 

22

Lisowska

Anna

świetlica 

23

Łuba

Agnieszka

świetlica 

24

Magiera                     

Robert

wychowanie fizyczne  

25

Makowczyńska

Agnieszka

matematyka 

26

Mazurkiewicz

Izabela

psycholog 

27

Miecznik                          

Damian

świetlica 

28

Mróz

Maria

pedagog 

29

Nowakowski                   

Marcin

język polski, etyka 

30

Ostrycharz

Małgorzata

logopeda, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 

31

Pacer

Edyta

edukacja wczesnoszkolna

32

Piech

Joanna

edukacja wczesnoszkolna

33

Pietrusiak

Monika

wychowanie przedszkolne 

34

Ragan

Beata

edukacja wczesnoszkolna

35

Romanowska

Joanna

psycholog 

36

Rybarczyk

Ana

matematyka 

37

Sembol

Bartłomiej

świetlica 

38

Seweryniak

Dorota

wychowanie fizyczne  

39

Skadorwa

Katarzyna

świetlica

40

Sobczuk

Anna

religia 

41

Solarska

Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

42

Stefanowska

Joanna

muzyka

43

Szarypo

Bożena

język angielski

44

Szczuplak

Jolanta

religia, technika  

45

Szulga

Małgorzata

historia 

46

Tarczoń

Magdalena

terapia pedagogiczna (EEG Biofeedback), WDŻ 

47

Turkosz                             

Jacek

język angielski

48

Wagner

Anna

edukacja wczesnoszkolna

49

Wagner

Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

50

Walkowicz

Monika

wychowanie przedszkolne 

51

Weselska

Urszula

matematyka, informatyka 

52

Winiarczyk

Aleksandra

religia  

53

Wiśniewska

Magdalena

wychowanie przedszkolne

54

Wojtas-Błażej

Kamilla

świetlica 

55

Wolański                     

Paweł

wychowanie fizyczne 

56

Zajkowski

Krzysztof

religia

57

Zduńska

Małgorzata

matematyka 

 

 

 

 

 

Czy wiesz, że ...

Czy wiesz, że ...

Jezioro Bajkał jest najstarszym i najgłębszym jeziorem na świecie, a ponadto - pod względem powierzchni - drugim jeziorem w Azji i siódmym na świecie.