Nauczyciele

Adresy e-mailowe nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 98 we Wrocławiu

Lp.

Nazwisko

Imię

E-mail

1

Baczewski

Bolesław

b.baczewski@sp98.wroc.pl

2

Bartczak

Arleta

arleta.bartczak@sp98.wroc.pl

3

Bącalska

Dorota

d.bacalska@sp98.wroc.pl

4

Będkowska

Milena

 

5

Blicharska

Beata

b.blicharska@sp98.wroc.pl

6

Bukato

Paulina

paulina.bukato@sp98.wroc.pl

7

Ciemna

Lidia

l.ciemna@sp98.wroc.pl

8

Durczyńska

Iwona

iwona.durczynska@sp98.wroc.pl

9

Dzieciuchowicz - Gawor

Dorota

d.dzieciuchowicz@sp98.wroc.pl

10

Fiskies

Olga

o.fiskies@sp98.wroc.pl

11

Flasińska

Leokadia

 

12

Grębowiec

Anna

a.grebowiec@sp98.wroc.pl

13

Hreczyńska-Piekaj

Maria

m.hreczynska@sp98.wroc.pl

14

Kępa

Edyta

 

15

Kieżyńska

Marta

marta.bartus@sp98.wroc.pl

16

Kolarz

Paulina

p.szydelko@sp98.wroc.pl

17

Kubacki

Kamil

k.kubacki@sp98.wroc.pl

18

Kunkowska

Barbara

b.kunkowska@sp98.wroc.pl

19

Lisowska

Anna

a.lisowska@sp98.wroc.pl

20

Łuba

Agnieszka

a.luba@sp98.wroc.pl

21

Magiera

Robert

robert.magiera@sp98.wroc.pl

22

Makowczyńska

Agnieszka

agnieszka.makowczynska@sp98.wroc.pl

23

Mazurkiewicz

Izabela

i.turczyn@sp98.wroc.pl

24

Miecznik

Damian

d.miecznik@sp98.wroc.pl

25

Mikos

Jolanta

jolanta.mikos@sp98.wroc.pl

26

Mróz

Maria

m.mroz@sp98.wroc.pl

27

Nowakowski

Marcin

m.nowakowski@sp98.wroc.pl

28

Ostrycharz

Małgorzata

m.ostrycharz@sp98.wroc.pl

29

Pacer

Edyta

 

30

Piech

Joanna

j.piech@sp98.wroc.pl

31

Przystańska-Żudrak

Jolanta

j.przystanska@sp98.wroc.pl

32

Ragan

Beata

b.ragan@sp98.wroc.pl

33

Rybarczyk

Ana

a.rybarczyk@sp98.wroc.pl

34

Romanowska

Joanna

joanna.romanowska@sp98.wroc.pl

35

Seweryniak

Dorota

d.seweryniak@sp98.wroc.pl

36

Sobczuk

Anna

anna.sobczuk@sp98.wroc.pl

37

Solarska

Jolanta

j.solarska@sp98.wroc.pl

38

Stefanowska

Joanna

j.mierzwa@sp98.wroc.pl

39

Szarypo

Bożena

b.szarypo@sp98.wroc.pl

40

Szczuplak

Jolanta

j.szczuplak@sp98.wroc.pl

41

Szulga

Małgorzata

m.szulga@sp98.wroc.pl

42

Tarczoń

Magdalena

 

43

Turkosz

Jacek

j.turkosz@sp98.wroc.pl

44

Wagner

Anna

a.wagner@sp98.wroc.pl

45

Wagner

Magdalena

m.dziebor@sp98.wroc.pl

46

Walkowicz

Monika

m.walkowicz@sp98.wroc.pl

47

Weselska

Urszula

u.weselska@sp98.wroc.pl

48

Winiarczyk

Aleksandra

a.winiarczyk@sp98.wroc.pl

49

Wojtas-Błażej

Kamilla

 

50

Wolański

Paweł

 

 

 

Czy wiesz, że ...

Czy wiesz, że ...

Jezioro Titicaca na terenie Peru i Boliwii jest najwyżej położonym żeglugowym jeziorem na Ziemi - znajduje się na wysokości 3812 m nad poziomem morza. Tutejsza ludność mieszka na wyspach rozsianych po jeziorze i łowi ryby z łódek plecionych z trzciny.