Sukcesy uczniów w konkursach - 2016/2017

konkursy pozaszkolne


II edycja zDolnego Ślązaczka (język angielski)
 kwalifikacja do etapu powiatowego

opiekun: Marta Bartuś

Marcelina Hełdak ( 6b) i Maja Piekałkiewicz  (6c)


IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Mistrzostwa Wrocławia

Dnia 9 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Wrocławskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Szachach 2016/2017, rozegranych w Hali Stulecia.

opiekun: Kamil Kubacki

Wynik - wysokie 8 miejsce

 Skład drużyny oraz miejsce w klasyfikacji indywidualnej wśród 112 uczestników:

1.      Miłosz Kubacki 4a       (12)
2.      Milena Michalczyk 4a  (37)
3.      Michał Mrówka 4a       (71)
4.      Micheasz Pietrasiak 5b (71)
5.      Stanisław Poros 3d       (71)

GALERIA ZDJĘĆ


Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego
Pionier 2016 (1130 uczestników)

koordynator: Kamil Kubacki

 


WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „KRĄG”

koordynator: Małgorzata Szulga

Jędrzej Kałuża  z kl.5c  -   Dyplom wyróżnienia
Michalina Gola  z kl.6b  -   Dyplom za bardzo dobry wynik


II Wrocławski Konkurs Programowania w Scratchu - 2017

Organizatorem konkursu jest SP 71 pod patronatem edukacyjnym - Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Mistrzowie Kodowania i patronatem honorowym - Pana Jarosława Delewskiego - Dyrektora Departamentu Edukacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

opiekun: Urszula Weselska

Julia Żółkiewicz z klasy 6b - w gronie dziesięciu finalistów konkursu

Galeria zdjęć

Link do relacji SP 71


XII  Rejonowy Konkurs Recytatorski
w SP 40 we Wrocławiu

opiekunka: Anna Grębowiec

Marcelina Hełdak z 6b - II miejsce
Klara Makowczyńska z 5a - wyróżnienie

Galeria zdjęć


Matematyczne Preteksty

opiekun: Agnieszka Makowczyńska

Laureaci w rankingu ogólnopolskim:

Samuel Pietrusiak – 1 miejsce wa kategorii klas 0
Antonina Makowczyńska – 2 miejsce w kategorii klas 0
Michał Jarząbek – wyróżnienie w kategorii klas 1
Adam Lange – 3 miejsce ex aequo w kategorii klas 3
Klara Makowczyńska – 2 miejsce ex aequo w kategorii klas 5


ŚWIETLIK -  X  OGÓLNOPOLSKI  KONKURS  NAUK  PRZYRODNICZYCH

 Konkurs ŚWIETLIK popularyzuje nauki przyrodnicze i został objęty Honorowym Patronatem przez Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
koordynator: Barbara Kunkowska

Laureaci

Malwina SZTOF kl. V a
Klara MAKOWCZYŃSKA kl. V a
Wojciech CYBULSKI kl. VI a
Aleksandra ŻURAK kl. VI a
Alan KASPRZYK kl. VI b
Antoni MAKOWCZYŃSKI kl. VI c


Dolnośląski konkurs informatyczny Komputerowy Mistrz

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 we Wrocławiu

opiekun: Urszula Weselska

Julia Żółkiewicz z klasy 6b - IV miejsce w finale


Międzyszkolny Bieg Przełajowy im.Bolesława Krzywoustego

organizator: Bolesław Baczewski

Uczniowie Naszej szkoły zdobyli I miejsce

 SP98 ​reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczęta

1. Jóżwiak Iga
2. Kucybała Maja
3. Lange Monika
4. Malinowska Martyna
5. Żółkiewicz Julia
Chłopcy
6. Biletskyi Denys
7. Burzyński Szymon
8. Pieciun Jakub
9. Mróz Wojtek
10. Polak Jakub

 

 

Czy wiesz, że ...

Czy wiesz, że ...

Podobnie jak samoloty, ptaki muszą być mocne, lecz lekkie, dlatego kości ptaków są puste w środku lub cienkie jak papier.